Resimlerdeki Arka Planı Anında Temizleyin

Fotoğraflardaki arka planları temizlemek bazen oldukça zor bir işlem olarak görülebiliyor. Fakat, şimdi size anlatacağım web sitesi sayesinde fotoğraflardaki arka planı silme işlemi artık çok daha kolay bir hale getirildi.

Görüntüyü Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var; ücretsiz gibi gözükse de remove.bg aslında ücretli bir sistem üstelik fiyatları hiç te ucuz değil. Full hd bir görseliniz varsa mesela 1920×1080 bunu ücretsiz üye olursanız sadece bir kez temizleyebilirsiniz daha fazla temizle yapmak isterseniz ücretli üye olmanız gerekiyor. Ama ufak çözünürlüklü görselleriniz için her hangi bir kısıt bulunmuyor. Ben yıllardır kullanıyorum. Her fotoğrafta istediğiniz sonucu alamasanız da bana göre %90 ‘lık başarısı var.

Çoğumuzun fotoğraf çekerken belki de en çok yakındığımız konulardan birisi, arkaplandaki istenmeyen kişi ve nesnelerdir. Görsel zevki bozan bu tarz öğeler profesyonel bilgisayar kullanıcıları tarafından Photoshop yardımıyla temizleniyor. Ancak hem biraz zor hem de uğraş isteyen yöntem ne yazık ki herkese hitap etmiyor. Fotoğraflardaki arka planı silme artık çok kolay hale geldi.

Görüntüyü Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Soruna çözüm olması amacıyla kullanıma sunulan Remove Bg adlı web sitesi sayesinde fotoğraflardaki arka planı silme artık çok daha kolay bir hale getirilmiş durumda. Söz konusu bu site sayesinde fotoğlarınızdaki arka planları 5 saniye içinde silebileceğinizi belirtelim.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan internet sitesi bünyesinde bulundurduğu yapay zeka sayesinde, yukarıda belirtiğimiz gibi 5 saniye içerisinde fotoğraflarınızdaki arka planları temizleyebiliyor.

Herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmadan kolay bir şekilde erişebileceğiniz site ile birlikte artık daha fazla zaman harcamadan arka planları kolaylıkla temizleyeceksiniz.

İlginizi Çekebilir
Aynı IP adresinde bulunan siteler

Bir Önceki İçerik

Yandex Connect Mail Grubu Oluşturma

Bir Sonraki İçerik

Samsung One UI 4.1 Yeni Cihazlar İçin Yayınlandı

Bu İçeriğe Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.