Kızıl Saçlılar Hangi Renkleri Giyinmeli?


Taylor Tomasi Hill

İş nasıl giyilire geldi mi saçınızdaki kızılın tonu ve cilt rengi gibi konular elzemdir. Örneğin; bakıra yakın kızıllarda renklerin sıcak tonları daha hoş dururken; koyu kırmızıya yakın kızıllarda soğuk tonlar daha alımlı görünür. Lakin genel hatlarıyla incelemek gerekirse; mühim bir kaç noktaya değinmek istiyorum.


Sea of Shoes

Sizin siyahınız kahvelerdir. Siyah, pek çoğumuz için kurtarıcı parçalardan biridir. Fakat siz kızıl saçlıysanız; sizin kurtarıcınız kahve olmalıdır. Doğal toprak tonları, tarçın, camel, bej, beyaz, portakala çalan kırmızı, turkuaz kullanılması gereken renklerdir. Siyahdan vazgeçmem diyorsanız; bahsettiğim renkleri barındıran şal yada fular kullanabilirsiniz.

Kahveden sonra her kızıla yakışan bir diğer renk yeşildir. Özellikle zümrüt ve zeytin yeşili kızıl ile oldukça uyumlu renklerdir. Kırmızı halı törenlerinde bir klasik olmuştur. Kızıl saçlı ünlüler zümrüt yeşili kıyafet giyer. Adeta bu bir kural gibidir:-)


Taylor Tomasi Hill

Kırmızı ruj sür. Kırmızı ruj en çok kızıllara yakışıyor. Özellikle cilt tonunuz açık ise giydiğiniz kıyafetleri bile daha alımlı hale getirdiğini söylemeliyim.


Jane Aldridge

Kızıl saçlılara bir başka tavsiyemde stilleriyle oldukça konuşulan iki kızıl bayanı takip etmeleri olacaktır. Biri dünya çapında çeşitli dergilere stil direktörlüğü yapan Taylor Tomasi Hill. Bir diğeri ise Sea of Shoes adlı blogun kızıl sahibesi Jane Aldridge. Pek çoğunluğu bu iki ismin fotoğraflarından oluşan görsellerle huzurlarınızdan ayrılıyorum.


Taylor Tomasi Hill


Miss Pandora

Diğer Görseller: Pinterest

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Daha Uzun Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Büyük Göğüsler Nasıl Gizlenir?

Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Bronz Tenliler Nasıl Giyinmeli?

İlginizi Çekebilir
Swiss authorities say Uber drivers should

Bir Önceki İçerik

Critical is ticking companies for to block underage users

Bir Sonraki İçerik

Windows Anlık İndirme / Yükleme Hızı Nasıl Görülür ?

Bu İçeriğe Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.